Menu
 • Dziś jest : 12 kwietnia 2024 Imieniny : Juliusza, Ludosława, Zenona
 • Menu

  Co wyróżnia produkty PolBioEco?

 • Co wyróżnia produkty PolBioEco?

  Wysoka jakość i atrakcyjna cena – są to najczęstsze oczekiwania konsumentów. Gdy chodzi o produkty ekologiczne, pojawia się również aspekt związany z procesem produkcji lub uprawy. Wyeliminowanie nawozów o charakterze syntetycznym, silnych środków pielęgnacyjnych lub preparatów ochronnych to nie wszystkie wymagania dot. asortymentu typu EKO/BIO. Warto więc zainteresować się produktami sygnowanymi logo PolBioEco. Co je wyróżnia na tle innych? Sprawdź w kolejnych akapitach przygotowanego materiału.

  Zróżnicowanie asortymentu

  Odwiedzając stronę https://polbioeco.pl, można zauważyć, że nie jest to standardowy producent żywności ekologicznej. W ich ofercie znajdują się również środki czystości i akcesoria domowe. Są to jednak wyroby wyprodukowane z zachowaniem najwyższych norm i standardów ekologicznych, co świadczy o wyselekcjonowanym oraz bezpiecznym (zarówno dla użytkowników, jak i środowiska oraz otoczenia) składzie.

  Jakie produkty dostępne są w PolBioEco? Do ciekawych i przydatnych wyrobów w gospodarstwie domowym zaliczyć można m.in.:

  płyn do mycia kuchni, szyb, naczyń, urządzeń sanitarnych,
  mydło w płynie,
  sól, tabletki i żel do zmywarek,
  odplamiacz dla dzieci, płatki mydlane

  Powyższa lista to oczywiście przykład możliwości PolBioEco. Więcej propozycji znajdziesz na stronie sklepu. Sprawdź i zobacz, których produktów lub żywności nie może zabraknąć w Twoim domu.
  Wyselekcjonowany skład

  Wszystkie ww. preparaty kojarzone są raczej z chemią domową i składem bazującym na syntetycznych składnikach. W przypadku asortymentu sygnowanego logo PolBioEco jest zupełnie inaczej. Środki czystości odznaczone są certyfikatami (np. Ecolabel i AgroBioTest nr PL-EKO-07-13901) dot. ekologii. Świadczy to m.in. o wykorzystaniu niegroźnych (dla środowiska i konsumentów) komponentów naturalnego pochodzenia.

  Co z żywotnością i przetworami?

  Żeby produkty ekologiczne uzyskały certyfikaty zgodne z przyjętymi wymaganiami, muszą być one uprawiane z zachowaniem określonych norm. Należy do nich m.in. wyeliminowanie pestycydów, syntetycznych nawozów i preparatów mających na celu spulchnianie plonów (np. owoców i warzyw). W ofercie PolBioEco dostępne są m.in. takie wyroby spożywcze, jak:

  napary ziołowe,
  kiełki,
  napoje roślinne i soki,
  desery,
  kasze, makarony i płatki,
  przyprawy.

  W przetworach na próżno szukać konserwantów, sztucznych barwników, ulepszaczy smaku i innych składników, których celem jest maksymalne wydłużenie daty przydatności do spożycia lub poprawa walorów wizualno-smakowych. Są to zatem wyroby, którym o wiele bliżej do przetworów domowych utrzymanych w tradycyjnej recepturze, np.:

  passata pomidorowa,
  chrzan,
  buraczki,
  kapusta kiszona,
  żurawina,
  pomidorowy w puszkach.

  Czy deser może być zdrowy i ekologiczny? Przygotowane przykłady są najlepszym dowodem tego, że nic nie stoi na przeszkodzie, by słodycze przestały być wrogiem bilansu kalorycznego i zdrowia. Przekonaj się na własne oczy, jak wiele fascynujących wariantów czeka na Ciebie w sklepie PolBioEco.
  Dbałość o potrzeby konsumentów – PolBioEco – Twój producent żywności ekologicznej

  Producent żywności ekologicznej PolBioEco oddaje do dyspozycji konsumentów wiele fantastycznych produktów spożywczych i środków czystości. Z ich pomocą zmiana nawyków nie tylko nie będzie trudna. Stanie się ona przyjemnością, gdyż w Twoim domu dostępne będą bezpieczne środki czyszczące i dużo smaczniejsze produkty spożywcze.

  Przedstawione propozycje nie są oczywiście finalną ofertą. PolBioEco stale rozbudowuje swój katalog asortymentu, tworząc coraz ciekawsze ekologiczne alternatywy dla standardowych wyrobów, które dostępne są na sklepowych półkach. Warto więc być na bieżąco ze zmianami pojawiającymi się na stronie sklepu, gdyż wzrost popularności branży EKO/BIO w ostatnich latach jest najlepszym dowodem na to, że jeszcze wiele możliwości przed nami. Zobacz, jak pozornie niewielka zmiana może mieć ogromne znaczenie dla Twojego komfortu życia i na Twoich bliskich.

  Zapraszamy na stronę internetową PolBioEco: https://polbioeco.pl

  Artykuł sponsorowany

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *