Menu
 • Dziś jest : 12 kwietnia 2024 Imieniny : Juliusza, Ludosława, Zenona
 • Menu

  Garnki Superior to gwarancja najwyższej jakości i wygody użytkowania

 • Garnki Superior to gwarancja najwyższej jakości i wygody użytkowania

  Stawiając na wysoką jakość i trwałość produktów wyposażenia kuchennego, warto zdecydować się na wyroby firmy Gerlach, które ułatwiają i przyspieszają codzienne przygotowywanie posiłków. Wśród gamy asortymentu producenta kulinarnych „pomocników” warto wyróżnić linię garnków Superior, która dzięki starannemu doborowi produktów, zróżnicowanych pod względem pojemności, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Komplet garnków Superior pomoże każdemu przygotować potrawy w wygodny i szybki sposób. Garnki Superior są połączeniem najwyższej jakości i prostego wzornictwa, dzięki czemu mają charakter uniwersalny. Doskonale sprawdzają się w każdej kuchni, niezależnie od tego, w jakim stylu została ona urządzona. Ponadto idealnie wpisują się w obecnie obowiązujące, minimalistyczne trendy.

  Procesowi komponowania kompletu garnków Superior wykonanych ze stali nierdzewnej najwyższego gatunku, przyświecała idea stworzenia dobrych garnków, których jakość wykonania będzie odpowiadać gustom nawet najbardziej wymagającym klientów. Cechą wyróżniającą komplet Superior jest trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym, gwarantującym równomierną dystrybucję ciepła podczas procesu gotowania.

  Nowoczesnemu designowi i ponadprzeciętnej jakości garnków Gerlach Superior towarzyszy również gwarancja bezpieczeństwa. Garnki te nie przypalają gotowanych w nich potraw, więc śmiało można zapomnieć o zniszczonych naczyniach i zmarnowanym jedzeniu. Ponadto dzięki dużym, wygodnym uchwytom wyposażonym w silikonowe podkłady, można w bezpieczny sposób przenosić i chwytać naczynia, bez obawy o ewentualne poparzenia. Kolejnym ułatwieniem dla wszystkich użytkowników jest miarka znajdująca się w każdym garnku Superior, dzięki której można precyzyjnie odmierzyć pożądaną ilość płynu. Proces kreowania nowych smaków w domowej kuchni ułatwi również innowacyjne rozwiązanie w postaci funkcji odcedzania za sprawą dwóch sitek znajdujących się w pokrywie każdego garnka Gerlach z linii Superior. Dodatkowo sitka te, umożliwiają gotowanie żywności przy użyciu pary, co z całą pewnością ucieszy wszystkich miłośników zdrowej żywności

  Komplet garnków Gerlach Superior znajdzie zastosowanie zarówno podczas gotowania na kuchenkach indukcyjnych, elektrycznych jak i gazowych, co przemawia za tym, iż stanowi on uniwersalne wyposażenie kuchenne, które doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Istotnym, zwłaszcza z punktu widzenia osób ceniących sobie wygodę, jest również to, iż produkt ten został przystosowany do mycia w zmywarkach.

  Garnki Gerlach z linii Superior wyróżniają się innowacyjnością, a zarazem uniwersalnością oraz są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy w parze z doskonałą jakością, poszukują również przyjemności z gotowania.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *